samolepky na stenu, nix3

Samolepky na zeď

Potřebuje dětský pokoj vašich ratolestí trochu vylepšit? Chchet být přitom oroginální a moderní zároveň? Samolepky na zeď jsou tím prvým řešením.

Samolepky na zeď zpravidla vždy plní nějaký dekorativní účel, k němuž se přidružují další účely. Bývají používány jako:

  • Dekorativní nebo designové samolepky
  • Reklamní a designové samolepky
  • Dětské samolepky na zeď

ŘEZANÁ SAMOLEPKA NA ZEĎ

Na zeď v interieru lze velmi dobře použít různobarevná grafika řezaná na plotru, přenášená pomocí aplikační fólile. Pokud použijeme matné samolepky, na kterých aplikační fólie nedrží moc silně, lze je nalepit na zeď a aplikační fólii lze poměrně dobře sundat. Lesklou samolepku už budete při sundavání aplikační fólie strhávat ze stěny. Takto můžete vytvářet libovolné designové samolepky, dekorativní samolepky na zeď, informační a reklamní polepy do firem a provozoven, dětské samolepky na stěnu atd. Pro řezání samolepek ovšem potřebujete vektorový obrázek, vektorovou grafiku. Ten lze vytvořit ve vektorovém editoru jako je Corel DRAW, Adobe Illustrator, Zoner Callisto a mnoho dalších. Dále existují velké knihovny nejrůznějších vektorových obrázků, ze kterých lze vybírat a upravovat předlohy pro Vaše nástěnné samolepicí dekorace. S tvorbou vektorů Vám rádi pomůžeme.

TIŠTĚNÁ SAMOLEPKA NA ZEĎ

Pokud máte stěnu v interieru hladkou, můžete na ni nalepit běžnou tištěnou samolepku. Natiskneme Vám libovolné obrázky a fotografie s dostatečným rozlišením, aby se daly zvětšovat. Samolepky se na stěnu lepí velmi dobře, nevznikají zde bublinky, jako při polepování jiných materiálů při lepení na sucho. Samolepky Vám rádi nalepíme nebo to při troše zručnost zvládnete i sami.

SPECIÁLNÍ SAMOLEPKY NA ZEĎ – WALL ART

V neposlední řadě chceme upozornit na možnost řezat a tisknout na speciální samolepicí fólie Wall Art. Jsou sice dražší, ale díky speciálnímu lepidlu lépe přilnou i k hrubší stěně, a naopak jdou i lépe snímat, aniž by povrch stěny poškodily.

Naše služby tvoří 3D reklama, polystyrenová písmena, polystyrenová loga, nerezová písmena / loga, světelná písmena / loga, světelná reklama, řezaná a tištěná grafika, reklamní poutače, polepy aut, polepy výloh, malby na zeď, velkoplošný tisk, samolepky na zeď a také tvorba webů.

O nás

Jsme malé reklamní studio s malými provozními náklady, cenová hladina je proto nižší než u mnoha pražských firem.

Uvedené ceny jsou spíše orientační. Pro Vaši poptávku vždy vyžadujte kalkulaci. Cenu může ovlivnit i vytížení výrobní kapacity a to oběma směry.

V době nevytížení kapacity a zvláště v zimním období můžete pořídit Vaši reklamu se slevou.

HALLO Reklama

Máte zájem o některou z našich služeb?