autopolepy, homecare

Polep auta

Polepy aut mohou změnit vozidlo, protože jsou velmi rozmanité. Proto automobil představuje ideální reklamní nosič. Jako takový nic nestojí, pohybuje se a mění své stanoviště. Barevné vinylové samolepky se mohou velmi lišit. Sami vděčí za svůj vzhled automobilovým závodům. S pomocí těchto samolepek byla auta očíslována, byly použity informace o sponzorech. Postupně se takové samolepky začaly používat k zdobení karoserie běžných automobilů.

Proto nezapomeňte v rámci marketingu na polepy i vašich firemních vozů! Polepy aut můžeme provést přímo u Vás. Zavolejte nám a určitě se domluvíme!

Jak probíhá realizace polení vozidla?

NÁVRH REKLAMY NA AUTO

Pokud není k dispozici “blueprint” (schematický obrázek daného auta), Váš automobil nejprve nafotíme, vezmeme nějakou míru, podle které se fotografie v počítači zvětší do velikost 1:1. Vytvoříme návrh autopolepů přímo na fotografii Vašeho auta.

POLEP AUTA

Po odsouhlasení návrhu se můžeme směle pustit do výroby nálepek.

VÝROBA SAMOTNÉ SAMOLEPKY NA AUTO

Pokud potřebujete jen malé či jednoduché autopolepy, např. nápisy na auto atp. a máte pocit, že polep auta zvládnete sami, není problém. Podle zadaných rozměrů Vám vyrobíme jen tyto samolepky.

MAGNETICKÁ REKLAMA NA AUTO

Pokud skutečně chcete nebo potřebujete, aby Váš vůz byl nepolepený, můžeme Vám vyrobit snímatelné magnetické autonálepky.

Provádíme polepy aut osobních, dodávkových vozů, autobusů nebo nákladních vozů, kamionů.

Polepy aut lze snadno aplikovat na požadovaný povrch a v případě potřeby je odstranit, aniž by zanechaly stopy nebo poškodily lak automobilu.

Oblast Praha, Praha 5, Praha a okolí, Náměšť nad Oslavou Třebíč, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Rosice, Ivančice, Zbýšov je naše oblast působení.

O nás

Jsme malé reklamní studio s malými provozními náklady, cenová hladina je proto nižší než u mnoha pražských firem.

Uvedené ceny jsou spíše orientační. Pro Vaši poptávku vždy vyžadujte kalkulaci. Cenu může ovlivnit i vytížení výrobní kapacity a to oběma směry.

V době nevytížení kapacity a zvláště v zimním období můžete pořídit Vaši reklamu se slevou.

HALLO Reklama

Máte zájem o některou z našich služeb?