3D napis polystyren, hasici

3D reklama

LOGA A PÍSMENA Z POLYSTYRENU

V oblasti 3D reklamy se těší největší oblibě jednoznačně polystyrenové nápisy. Je to dáno rychlostí jejich výroby, elegantním vzhledem a příznivou cenou. Životnost písmen z polystyrenu je omezena pouze životností vrchního nátěru, který lze v případě potřeby obnovit. Vyrábí se řezáním polystyrenových desek (převážně hladký styrodur) o řezném formátu 1200×570 mm. Řezným nástrojem CNC řezacího stroje je žhavý drát. V polotovarech písmen jsou proto po vyřezání prostupy řezného nástroje. Ty před nátěrem spolu s dalšími nerovnostmi tmelíme a bousíme, čímž se vizuálně téměř odstraní. Písmena se poté opatřují nejlépe matným disperzním nátěrem, odolným proti povětrnostním vlivům. Lesklý nátěr nedoporučujeme.

Mezi velikostí a cenou polystyrenového nápisu není zcela přímá úměra. Kalkulace totiž vychází nejprve z počtu rozřezaných desek a poté ze složitosti grafiky. Tloušťky styrodurových desek jsou od 20, 30, 40, 50, 60, 80 a 100 mm.

3D PÍSMENA Z POLYSTYRENU = “HODNĚ MUZIKY ZA MÁLO PENĚZ!”

3D NÁPISY Z PLEXISKLA

Plastické nápisy Vám dále rádi vyrobíme z plexiskla. 3D nápisy z plexiskla je sice nákladnější reklama, ale námi vytvořené nápisy vypadají komfortně a budou Vás vynikajícím způsobem reprezentovat. V případě malých písmen, do cca 20 cm výšky, se grafika řeže z masivního čirého plexiskla, které se kombinuje s barevnou fólií nebo barevným plexisklem (dvojslep). Od velikosti cca 20 centimetrů už lze vyrábět korpusové napisy a loga. Plexisklo se řeže laserem, řezné plochy jsou proto hladké a skelně lesklé.

3D PÍSMO Z NEREZU

Chcete-li působit skutečně originálně, pořiďte si kovová, nerezová písmena – protože tento druh velmi komfortní reklamy je asi nejméně používaný. Kovová písmena se rovněž v malých velikostech dají vyrábět pouze jako výřezy. Aplikovat se mohou různě – na distancích (stopkách, vytvářejí stínový efekt), jako čela plexisklových písmen nebo přímo na danou plochu. Při větších rozměrech se mohou rovněž vyrobit jako korpusové nápisy.

Ovšem nejen 3D reklama a k tomu polystyrenová písmena, polystyrenová loga, nerezová písmena / loga, světelná písmena / loga, ale také světelná reklama, řezaná a tištěná grafika, reklamní poutače, polepy aut, polepy výloh, malby na zeď, velkoplošný tisk, samolepky na zeď a také tvorba webů patří do našeho portfolia služeb.

Oblast Praha, Praha 5, Praha a okolí, Náměšť nad Oslavou Třebíč, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Rosice, Ivančice, Zbýšov – to jsou naše nejčastější působiště.

O nás

Jsme malé reklamní studio s malými provozními náklady, cenová hladina je proto nižší než u mnoha pražských firem.

Uvedené ceny jsou spíše orientační. Pro Vaši poptávku vždy vyžadujte kalkulaci. Cenu může ovlivnit i vytížení výrobní kapacity a to oběma směry.

V době nevytížení kapacity a zvláště v zimním období můžete pořídit Vaši reklamu se slevou.

HALLO Reklama

Máte zájem o některou z našich služeb?