Logo Hallo reklama

helou.reklama@post.cz Zákaznická linka +420 731 476 684

Velkoplošný tisk

Velkoformátový tisk probíhá na tiskových plotrech. Ceny tisku jsou dnes již velmi příznivé. Barevný tisk je samozřejmostí a cenově se neliší od tisku černobílého. Pamatujte, že dobře zvolený obrázek někdy může oslovit zákazníka mnohem účinněji a rychleji než jakýkoliv text. Rozhodně tedy neváhejte a prezentujte se obrázky! Vaši reklamu vytiskneme a nalepíme nebo instalujeme. Zašlete grafické podklady nebo požadavky - grafiku vytvoříme.

Tisknout lze na nejrůznější média, vždy jde o UV tisk, velkoplošný tisk má díky tomu velmi široké využití:

  • Tisk na papír - prezentace kašírované na desky pro různé výstavy a veletrhy nebo vsunuté do clip-rámu. Jemně matový povrch tisku na papír působí velmi elegantně.
  • Tisk na samolepky PVC - samolepky mají velmi široké využití: reklamní desky, poutače, cedule, tabule, automobily, polepy výloh, reklamní polepy, polepy světelných panelů atd.
  • Tisk podlahová grafiky - PVC samolepka je opatřena protiskluzovou odolnou laminací.
  • Tisk na banery - zde jsou míněny reklamní plachty s oky, které lze vypnout pomocí gumicuku na zdi budovy nebo prostě jen vyvěsit na konstrukci - např. zábradlí.
  • Tisk na okenní samolepku one way vision - fólie průhledná zevnitř, použitelná na velké prosklené plochy kancelářských budov, okna dopravních prostředků, výkladní skříně atd.
  • Tisk na mash síťovinu - poloprůhledný materiál, který se napíná na různé konstrukce podobně jako plachty.
  • Samolepky s ořezem - různé PVC nebo i papírové samolepící etikety, oříznuté pomocí optické kalibrace na řezacím plotru.

POSLAT POPTÁVKU >>

TISK A VÝLEPY PLAKÁTŮ BLUEBACK PAPER

Tisk velkých plakátů. Plakát (billboard) se tiskne na speciální tzv. blueback paper. Plakát Vám vytiskneme a vylepíme. Stačí dodat tiskové podklady v PDF. Případně billardovou prezentaci připravíme komplet - i s grafickým zpracováním. Výlepy těchto plakátů probíhají mokrou cestou. Pro zvýšení přilnavosti a trvanlivosti se do lepicí směsi přidává disperzní, vodě odolné lepidlo.

Tisk plakátu na blueback paper (2,4 x 5,1 m, euroformát) vychází na 1.250,- Kč. Příprava a výlep jednoho kusu je 600,- Kč + doprava. Při větším množství slevy.

TISK A VÝLEPY PLAKÁTŮ Z PVC SAMOLEPKY

Pro dlouhodobé aplikace se reklamní plocha polepí potištěnou PVC samolepkou. Tisk euroformátu na samolepku stojí 2.900,- Kč a výlep 950,- Kč + doprava. Při větší množství kusů slevy. Ceny jsou bez DPH.

POSLAT POPTÁVKU >>