Logo Hallo reklama

helou.reklama@post.cz Zákaznická linka +420 731 476 684

3D reklama

LOGA A PÍSMENA Z POLYSTYRENU

V oblasti 3D reklamy se těší největší oblibě jednoznačně polystyrenové nápisy. Je to dáno rychlostí jejich výroby, elegantním vzhledem a příznivou cenou. Životnost písmen z polystyrenu je omezena pouze životností vrchního nátěru, který lze v případě potřeby obnovit. Vyrábí se řezáním polystyrenových desek (převážně hladký styrodur) o řezném formátu 1200x570 mm. Řezným nástrojem CNC řezacího stroje je žhavý drát. V polotovarech písmen jsou proto po vyřezání prostupy řezného nástroje. Ty před nátěrem spolu s dalšími nerovnostmi tmelíme a bousíme, čímž se vizuálně téměř odstraní. Písmena se poté opatřují nejlépe matným disperzním nátěrem, odolným proti povětrnostním vlivům. Lesklý nátěr nedoporučujeme.

Mezi velikostí a cenou polystyrenového nápisu není zcela přímá úměra. Kalkulace totiž vychází nejprve z počtu rozřezaných desek a poté ze složitosti grafiky. Tloušťky styrodurových desek jsou od 20, 30, 40, 50, 60, 80 a 100 mm.

3D PÍSMENA Z POLYSTYRENU = "HODNĚ MUZIKY ZA MÁLO PENĚZ!"

POSLAT POPTÁVKU >>

3D NÁPISY Z PLEXISKLA

Plastické nápisy Vám dále rádi vyrobíme z plexiskla. Jde o nákladnější reklamy, které ale vypadají komfortně a budou Vás vynikajícím způsobem reprezentovat. V případě malých písmen, do cca 20 cm výšky, se grafika řeže z masivního čirého plexiskla, které se kombinuje s barevnou fólií nebo barevným plexisklem (dvojslep). Od velikosti cca 20 centimetrů už lze vyrábět korpusové napisy a loga. Plexisklo se řeže laserem, řezné plochy jsou proto hladké a skelně lesklé.

3D PÍSMO Z NEREZU

Chcete-li působit skutečně originálně, pořiďte si kovová, nerezová písmena - protože tento druh velmi komfortní reklamy je asi nejméně používaný. Kovová písmena se rovněž v malých velikostech dají vyrábět pouze jako výřezy. Aplikovat se mohou různě - na distancích (stopkách, vytvářejí stínový efekt), jako čela plexisklových písmen nebo přímo na danou plochu. Při větších rozměrech se mohou rovněž vyrobit jako korpusové nápisy.  

POSLAT POPTÁVKU >>